Filtreleme ölçütü

Saksı Çapı

Saksı Çapı

Stok durumu

Stok durumu

Ağırlık

Ağırlık

 • 0kg - 0,3kg

Fiyat

Fiyat

 • ₺120,00 - ₺750,00

Yeşil Yapraklı bitkiler

Yeşil Yapraklı bitkiler

T-shirts, sweaters, hoodies and women's accessories. From basics to original creations, for every style.

16 adet ürün var.

Toplam 16 üründen 1-12 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

 • yesil yaprakli bitkiler

  Yuka Çiçeği 2 Gövdeli 130 cm - 140 cm

  ₺290,00 ₺232,00

  Yuka çiçeği evlerinizde, çalışma ortamlarınızda rahatlıkla büyütebileceğiniz bir salon bitkisidir. Yuka bitkisi, diğer çiçeklere göre her ne kadar daha fazla güneş ışığına ihtiyaç duysa da, direkt olarak güneş ışığına maruz bırakılmamalı, yaprakları güneşe doğru eğilen yuka bitkisi, bu özelliği sebebiyle fazla güneş ışığına maruz kaldığında aşırı eğilmeyle birlikte solmaya başlar. Ancak fazla loş bir ortamda da konumlandırılmamalı, evinizin herhangi bir köşesine koyduysanız, güneş ışığına olan ihtiyacı için en azından arada bir arkada kalan yaprakları ön tarafa çevrilerek güneşten faydalanması sağlayabilirsiniz.

 • yesil yaprakli bitkiler

  FICUS MICROCARPA S GÖVDE XL BOY 100 - 110 CM

  ₺750,00 ₺525,00

  Boyutları yaklaşık 100-110 cm olan Ficus Bonsai Microcarpa S Gövde, bitki severler tarafından dekoratif amaçla kullanılmaktadır. Çok özel olan Ficus Bonsai Microcarpa S Gövde özenli bit şekilde paketlenerek sorunsuz teslim edilmektedir.

 • yesil yaprakli bitkiler

  Ficus Gingseng Bonsai Ağacı Saksı Çapı 21Cm Boyu 20-30 Cm

  ₺120,00

  Ficus Gisen Bonsai bir kap içinde büyüyen bodur ağaç ya da çalıdır.  Bonsai iki kelimeden oluşmuştur, "bon" tabak ya da tepsi ve "sai" ağaç ya da bitki anlamına gelir. Tam çevirisi "tabak içine dikilen bitki"dir. Yani bonsai, tabak/kap içinde büyüyen, doğadaki büyük formların aynısına benzeyen, minyatür ağaçlardır.

  Stokta yok
 • yesil yaprakli bitkiler

  Ficus Gingseng S Gövde Bonsai Ağacı Saksı Çapı 24Cm Boyu 50-70 Cm

  ₺450,00

  Bonsailer nemi seven bitkilerdir, onu günaşırı toprağını nemli tutacak kadar sulamalısınız. Yaz ve ilkbahar aylarında sulamayı arttırmalı kış aylarında bunu üç günde bire kadar uzatabilirsiniz. Bonsailer iç mekanda aydınlığı sever. Onu doğrudan güneş ışığı alan değil de gün ışığı gören bir yere koymalısınız.

  Not: Her bir Bonsai kendine has kıvrımlar taşıdığından, gelen bonsailerin gövde yapısında farklılıklar olabilir. Ancak gövde yapıları birbirine çok benzeyen Bonsai'leri sizin için özenle seçtik 70 cm boy 24 cm plastik saksı.....

 • yesil yaprakli bitkiler

  Pachira Aquatica -Örgülü Para Ağacı 100-120cm

  ₺390,00

   

  Pachira Aquatica - para çiçeği, iç mekanlarda yetiştirilmeye son derece uygun ve bakımı  kolay bir bitkidir. Feng shui felsefesine göre ev veya ofiste düzgün bir şekilde yerleştirilmiş pachira aquatica bitkisi pozitif enerji yaratarak refah ve iyi şans getirildiğine inanılır. Para ağacının tepesinde şanslı sayılan 5 loblu yapraklar vardır bu yapraklar mutluluk ve iyi şansı yakalayan yeşil ellere benzer ve beş elementi temsil eder. Bitkinin örgülü gövdesinin ise parayı sakladığına ve koruduğuna inanılır.
 • yesil yaprakli bitkiler

  Dracaena Massengena 2 Gövdeli Boy 100 cm Saksı Genişliği 24 cm 1. Kalite Üretim

  ₺280,00
  Bir diğer adı da Yuka bitkisi olan Massengena, güzel bir şekilde büyümek için, normal bir bitkiden daha fazla güneş ışığına ihtiyaç duyar.
  Güneş ışığı alan yaprakları güneşe doğru bir eğilimde bulunur.
  Yaprakları ortamdaki herhangi bir cisme temas etmemelidir.
 • yesil yaprakli bitkiler

  Dracaeana Marginata iki köklü Boy 30-60 cm

  ₺195,00

  Daha çok ejderha ağacı olarak bilinen Dracaena marginata, yeşil kılıç benzeri, kırmızı kenarlı yaprakları olan çekici bir bitkidir. Madagaskar’a özgü olan göz alıcı bitki olan Dracaena marginata (Madagaskar Dragon Ağacı) ev bahçıvanları için harika bir başlangıç ​​bitkisi olarak bilinir.Bakımı kolaydır ve kuraklığa dayanıklıdır.Dracena Marginata bitkisinin güneş ışığına olan ihtiyacı, diğer bitkilerden daha fazladır, sağlıklı bir şekilde büyümesi, yeterli oranda güneş ışığı almasına bağlıdır.Bulundukları her mekana hayat katan saksı çiçekleri, sizin en sadık ev arkadaşınızdır. 

 • yesil yaprakli bitkiler

  Ficus Gingseng Bonsai Ağacı Saksı Çapı 24Cm Boyu 30-45 Cm

  ₺220,00 ₺198,00

  Moraceae (dutgiller) familyasının Ficus (incir) cinsi ağaçlarından Ficus retusa türü daha çok Ginseng Ficus ve Banyan Fig (yani Banyan inciri) isimleriyle bilinir. Anavatanı Malezya takım adalarıdır. 15 metreyi aşabilen, ulu ağaç olabilen bir türdür. Fakat küçücük bir bonsai olarak tutulmaya da son derece elverişlidir. Bonsai sanatı öğrenilmesinde ilk ele alınacak bitkilerden biridir. Amatör bonsaiciler ve sıfırdan başlamak isteyenler için iyi bir öğretmen olur.

 • Areka Salon Palmiyesi Areka 100cm 110cm Saksı Genişliği 24 cm
  • Satılık!
  • -25%
  -25%
  ana sayfa

  Areka Salon Palmiyesi Areka 100cm 110cm Saksı Genişliği 24 cm

  ₺450,00 ₺337,50

  Ev ve ofis ortamlarında sıkça tercih edilen dekor bitkiler, birbirinden farklı yaprak ve renklere sahip olmasıyla dikkat çeker. Bu bitkilerden biri de areka palmiyesidir. Areka palmiyesi, tropikal kuşakların en yaygın bitkisidir. Nemli ve sıcak ortamlarda yetişme imkanı bulan bu bitki, son yıllarda ülkemizde pek çok evde ve ofis ortamında kullanılmaktadır. Bulunduğu ortamın havasını anında değiştiren areka palmiyesi, dipten çoğalma özelliğiyle diğer bitkilerden farklı özellikleriyle tanınır.


  Saksılar standart plastik kahverengi saksılardır. Görseldekiler dekor amaçlıdır.

  Saksı Çapı : 24 cm

 • yesil yaprakli bitkiler

  Beyaz Barış Çiçeği Spati Filyum Salon Bitkisi 60 Cm

  ₺125,00

  Evlerde ve ofislerde yetiştirmek için en uygun çiçekli bitkilerden biri olan spatifilyum güzel ve beyaz olan çiçeği ile ünlüdür.Barış Çiçeği” olarak bilinen bu çiçek, “Barış Zambağı” ya da “Yelken Çiçeği” olarak da adlandırılır

  Berceste Peyzaj tasarım Barış Çiçeği Spathiphyllum  Ev Bitkisi Ofis Bitkisi Barış Çiçeği 80 cm

 • yesil yaprakli bitkiler

  Difenbahya Tropic Snow Bitkisi 100 - 120 Cm Ev Bitkisi Ofis Bitkisi

  ₺175,00

  Kaliteli Ürün ve Sunulan Hizmet Hiçbir Zaman Tesadüf Değildir.

  Tropik Snow Dieffenbachia' nın büyük ve göz alıcı yaprakları ve iyi bakıldığında 1,5 metreyi aşan boyu ile oldukça dekoratif bir salon bitkisidir.

 • yesil yaprakli bitkiler

  Stephanotis Floribunda - Madagaskar Yasemini

  ₺260,00

  STEPHANOTİS FLORİBUNDA (STEPHONİS) - MADAGASKAR YASEMİNİ - 12 CM PLASTİK SAKSIDA

  Stephanotis Floribunda (Stephonis) - Madagaskar Yasemini , S. jasminoides, Madagaskar yasemin, mum çiçeği, Hawaii düğün çiçeği veya gelin çelengi, Madagaskar'a özgü Apocynaceae familyasındaki çiçekli bitki türüdür. 6 m veya daha fazla büyüyen, parlak, kösele oval yaprakları ve saf beyaz, mumsu, yoğun kokulu türlerdendir.