Satılık

6 adet ürün var.

Toplam 6 üründen 1-6 arası gösteriliyor
 • Areka Salon Palmiyesi Areka 100cm 110cm Saksı Genişliği 24 cm
  • Satılık!
  • -25%
  -25%
  ana sayfa

  Areka Salon Palmiyesi Areka 100cm 110cm Saksı Genişliği 24 cm

  ₺450,00 ₺337,50

  Ev ve ofis ortamlarında sıkça tercih edilen dekor bitkiler, birbirinden farklı yaprak ve renklere sahip olmasıyla dikkat çeker. Bu bitkilerden biri de areka palmiyesidir. Areka palmiyesi, tropikal kuşakların en yaygın bitkisidir. Nemli ve sıcak ortamlarda yetişme imkanı bulan bu bitki, son yıllarda ülkemizde pek çok evde ve ofis ortamında kullanılmaktadır. Bulunduğu ortamın havasını anında değiştiren areka palmiyesi, dipten çoğalma özelliğiyle diğer bitkilerden farklı özellikleriyle tanınır.


  Saksılar standart plastik kahverengi saksılardır. Görseldekiler dekor amaçlıdır.

  Saksı Çapı : 24 cm

 • yesil yaprakli bitkiler

  Ficus Gingseng Bonsai Ağacı Saksı Çapı 24Cm Boyu 30-45 Cm

  ₺220,00 ₺198,00

  Moraceae (dutgiller) familyasının Ficus (incir) cinsi ağaçlarından Ficus retusa türü daha çok Ginseng Ficus ve Banyan Fig (yani Banyan inciri) isimleriyle bilinir. Anavatanı Malezya takım adalarıdır. 15 metreyi aşabilen, ulu ağaç olabilen bir türdür. Fakat küçücük bir bonsai olarak tutulmaya da son derece elverişlidir. Bonsai sanatı öğrenilmesinde ilk ele alınacak bitkilerden biridir. Amatör bonsaiciler ve sıfırdan başlamak isteyenler için iyi bir öğretmen olur.

 • yesil yaprakli bitkiler

  FICUS MICROCARPA S GÖVDE XL BOY 100 - 110 CM

  ₺750,00 ₺525,00

  Boyutları yaklaşık 100-110 cm olan Ficus Bonsai Microcarpa S Gövde, bitki severler tarafından dekoratif amaçla kullanılmaktadır. Çok özel olan Ficus Bonsai Microcarpa S Gövde özenli bit şekilde paketlenerek sorunsuz teslim edilmektedir.

 • cicekli ev bitkileri

  Guzmania Boy 50 - 60 CM

  ₺170,00 ₺136,00

  Guzmania, Botanik ailesi Bromeliaceae, Tillandsioideae alt familyasında 120’den fazla çiçekli bitki türünün bir cinsidir. Bunlar çoğunlukla Florida, Batı Hint Adaları, güney Meksika, Orta Amerika ve kuzey ve batı Güney Amerika’ya özgü sapsız, yaprak dökmeyen, epifitik uzun ömürlüdür.

 • cicekli ev bitkileri

  Şefler Schefflera Arboricola

  ₺275,00 ₺247,50

  Şeflera yeşil yapraklı,şemsiyeye benzer hoş ve gösterişli yaprakları ile evde veya ofis dekorasyonu,büyük odalar, koridorlar, resepsiyon alanları,kapalı teras alanları için uygun bir türdür.Kıyı Ege ve akdeniz bölgesinde bahçede rahatlıkla yetişebilmektedir.Nemli alanlarda çok iyi gelişirler.

 • yesil yaprakli bitkiler

  Yuka Çiçeği 2 Gövdeli 130 cm - 140 cm

  ₺290,00 ₺232,00

  Yuka çiçeği evlerinizde, çalışma ortamlarınızda rahatlıkla büyütebileceğiniz bir salon bitkisidir. Yuka bitkisi, diğer çiçeklere göre her ne kadar daha fazla güneş ışığına ihtiyaç duysa da, direkt olarak güneş ışığına maruz bırakılmamalı, yaprakları güneşe doğru eğilen yuka bitkisi, bu özelliği sebebiyle fazla güneş ışığına maruz kaldığında aşırı eğilmeyle birlikte solmaya başlar. Ancak fazla loş bir ortamda da konumlandırılmamalı, evinizin herhangi bir köşesine koyduysanız, güneş ışığına olan ihtiyacı için en azından arada bir arkada kalan yaprakları ön tarafa çevrilerek güneşten faydalanması sağlayabilirsiniz.